Kategorie

Home


Notice: Undefined index: nb_products in /home/iteb/domains/hurt.iteb.pl/public_html/cache/smarty/compile/7d/d9/4f/7dd94feb57d701988b6d25b24b50de9cd0ecf320.file.category-count.tpl.php on line 28

Notice: Trying to get property of non-object in /home/iteb/domains/hurt.iteb.pl/public_html/cache/smarty/compile/7d/d9/4f/7dd94feb57d701988b6d25b24b50de9cd0ecf320.file.category-count.tpl.php on line 28
Nie ma żadnych produktów

Podkategorie

 • Wentylatory i cyrkulatory

  Wentylatory i cyrkulatory marki Vornado wykorzystują innowacyjną technologię Vortex Action - powietrze zostaje wprawione w ruch cyrkulacyjny i wyrzucone na znaczną odległość. W ustawieniu standardowym, stosowanym w lecie, powietrze zostaje wprawione w ruch i obiega całe pomieszczenie, wytwarzając ożywczy wietrzyk niwelujący nieruchome powietrze i w konsekwencji powodując uczucie schłodzenia. W zimie cyrkulatory Vornado, po ustawieniu śmigłem w kierunku sufitu, wprawiają w ruch ciepłe powietrze pod sufitem mieszając je z chłodniejszym przy podłodze. Powoduje to wyrównanie temperatur na wszystkich poziomach, a w konsekwencji ograniczy koszta związane z ogrzewaniem.

 • Nawilżacze powietrza

  Nawilżacze powietrza marki Vornado wykorzystują opatentowaną technologię Vortex Action. Powietrze jest wprawione w ruch wirowy, co umożliwiła przepuszczenie większej ilości suchego powietrza przez maty nawilżające. Powietrze które obiega całe pomieszczenie zapewniając szybkie i równomierne nawilżanie. Nawilżacze Vornado są niezwykle wydajne i efektywne, odznaczają się eleganckim designem i szerokim zastosowaniem.

 • Oczyszczacze powietrza

  Oczyszczacze powietrza marki Vornado cechują się wyjątkową skutecznością. Posiadają wysokowydajne filtry Hepa o zdolności przechwytywania takich zanieczyszczeń jak bakterie, wirusy i roztocza w aż 99,97%, a także filtry węglowe skuteczne w przypadku nieprzyjemnych zapachów i smogu. Dzięki wykorzystaniu najnowszych rozwiązań technologicznych, urządzenia efektywnie rozprowadzają powietrze w całym pomieszczeniu. Oczyszczacze powietrza Vornado, w przeciwieństwie do konkurencji, mają kompaktowe rozmiary i nowoczesny design, dzięki któremu będą pasować niemal do każdego wnętrza.

 • Termowentylatory

  Termowentylatory marki Vornado to wysokiej jakości urządzenia do ogrzewania pojedynczych pomieszczeń. Wykorzystują technologię Vortex Action, dzięki której powietrze zostaje wprawione w ruch cyrkulacyjny, przez co szybko i efektywnie obiega całe pomieszczenie. Urządzenia mają wbudowane termostaty, umożliwiające nastawę temperatury zgodnie z preferencjami i żądaniami użytkownika. Termowentylatory cechują się bezpieczną pracą, ze względu na automatyczne wyłączenie w przypadku przewrócenia, a także odporną na rozgrzewanie obudowę.

 • Dyfuzory

  Wyjątkowe dyfuzory olejków zapachowych do zastosowania w domu i w biurze. Dyfuzory umożliwiają rozpylenie ulubionego zapachu, wpływając pozytywnie na nastrój użytkownika. Urządzenia wykorzystują technologię ultradźwiękową, dzięki czemu zapachy szybko opływają całe pomieszczenie.

 • Osuszacze powietrza

  Oferujemy wysokiej klasy osuszacze powietrza do zastosowania domowego. Osuszacze powietrza to niezbędne urządzenia w miejscach, w których występuje wysoka wilgotność powietrza, chronią ty samym przed powstawaniem pleśni, grzybów i korozji na powierzchniach metalowych. Osuszacze dzielą się na kondensacyjne z wbudowaną sprężarką oraz adsorpcyjne.

 • Materiały eksploatacyjne

  W tym dziale znajdują się materiały eksploatacyjne do urządzeń marki Vornado: maty ewaporacyjne do nawilzaczy oraz filtry Hepa i węglowe do oczyszczaczy powietrza.